O Nas

STOL-MEB

Wybór nowych mebli od dzisiaj to czysta przyjemność

Bogata gama wzornicza i kolorystyczna stosowanych tkanin dodaje szlachetności wykonywanym przez firmę Stol-Meb meblom.

Ponad 34 lata doświadczenia

W 1983 roku Michał Wiewióra zakłada mały zakład rzemieślniczy zatrudniający kilka osób. Pierwsze lata pracy to działania zmierzające do stworzenia wzoru mebli, które łączyłyby elementy klasyki i funkcjonalności. Powstała kolekcja stylizowanych mebli „Gracja”, łącząca cechy mebli z okresu Ludwika XV i mebli holenderskich, wzbogacona elementami zdobień snycerskich. Wszystkie meble wykonywane są ręcznie z drewna olchowego i bukowego.

Wasza satysfakcja jest dla Nas najważniejsza

Jesteśmy firmą rodzinną, za główny cel obraliśmy sobie satysfakcje Naszych klientów.  Doświadczenie i wiedza zdobyte przez te lata pomaga nam w wybieraniu dla Naszych klientów najpiękniejszych a zarazem najlepszych rozwiązań , które zachwycą wszystkich i służyć będą dzielnie przezdługie lata.

Przez te lata udało nam się wykonać tysiące mebli , krzeseł , sof , łóżek itp, które dumnie reprezentują Nasz kunszt i wiedzę w domach prywatnych, ekluzywnych rezydencjach a także obiektach użytku publicznego jak restauracje, hotele, pałace czy zamki.

Inspiracje w projektowaniu czerpiemy głównie w oparciu o blisko 20 letnią kooperację z Włoskimi producentami mebli , akcesori do produkcji mebli  itp.

Nasz meble to wyroby najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów. W szerokiej ofercie można znaleźć ekskluzywne meble z drewna, stylowe krzesła, bogate wzornictwo.

Zapewniamy również profesjonalne usługi projektowe i montażowe na terenie całego kraju, oraz poza granicami Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy
Michał & Maciej Wiewióra

“Nie ma od dzisiaj lepszego sposbu”

Nie ma od dzisiaj lepszego sposobu na nowe meble. Pozwól nam się tym zająć.

TOP